ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Управління репутацією (SERM)

Управління репутацією за допомогою пошукових систем (англ. search engine reputation management, SERM) - комплекс дій, в результаті яких досягається оптимальне ранжування в результатах пошуку негативних і позитивних відгуків про товар, послугу, компанію, особистості або іншому об'єкті.

Навіщо потрібен SERM?

Найчастіше конкурентна боротьба в Україні переходить допустимі межі. Вона може перетворитися на невиправданий наклеп на своїх опонентів через всі можливі інформаційні канали, в тому числі, через Інтернет.
У такому випадку необхідна послуга з управління репутацією. Ми зможемо ліквідувати негативну інформацію з результатів пошукової видачі, замінимо на нейтральну або позитивну.

Вартість даної послуги визначається індивідуально.

Варіанти надання:

1. Видалення негативної інформації з сайтів (якщо це можливо)
Вартість видалення 1 сторінки може складати від 0 до 10 000 грн в залежності від джерела, де ця інформація розміщена, і «скандальності» матеріалу. Окремий випадок: можна прибирати не всю негативну статтю з сайту, а лише потрібні прізвища або назви компаній.

2. «Виштовхування» інформації з результатів видачі пошукової системи.
Коли користувач введе в пошукову систему назву компанії або особистості, то він побачить лише сайти з позитивною або нейтральною інформацією. І ніякого негативу.

Кейси по даній послузі не розкриваються і в портфоліо клієнти на цю послугу ніколи не з'являться.
 
 
Менеджер онлайн
(пн-пт 9-18)
моб. 099-123-45-69
факс. 044-333-45-67
вул. Червоноармійська, 55г

Пн. — Сб. 9:00 — 20:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом.