ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 

Трафіковое SEO - просування з оплатою за відвідувача.

Користуючись даним видом просування, клієнт отримає відразу цільовий трафік (відвідувачів), а не просто позиції в ТОПі, які можуть і не принести результат.

Переваги роботи за схемою з оплатою за трафік:

1. Гарантії. У разі якщо замовник отримує менше прогнозованого трафіку, ми компенсуємо недоотриманий трафік у вигляді повернутих коштів.
2. Оплата за чіткий результат. Можливість платити окремо за кожного залученого цільового відвідувача, якого ми приведемо на сайт.
3. Охоплення аудиторії. В результаті просування з оплатою за трафік замовник отримує можливість максимального залучення цільової аудиторії.
4. Можливість зниження щомісячної вартості просування. Після 6 місяці співпраці відбудеться зниження щомісячної вартості просування на 30% -50%, і не буде збільшуватися до кінця нашого співробітництва. При цьому показники ефективності будуть тільки рости.
5. «Біле» просування. Для досягнення максимальних результатів у просуванні застосовуються тільки природні методи. Що дасть стабільність в результатах і «дружелюбність» пошукових систем.

Варіанти оплати:

  • За кожного приведеного нами відвідувача на сайт замовника;
  • Варіант з фіксованим бюджетом за необмежену кількість відвідувачів.
В оцінках сайту замовника ми не враховуємо «брендові» запити, які пов'язані з назвою магазину, наприклад по сайту «city.com.ua» запити: «city.com», «Сітіком Київ», що виключає відвідувачів цілеспрямовано шукають «бренд».

Важлива умова співпраці - замовник повинен регулярно стежити за працездатністю сервера, домену, а так само не вносити ніякі зміни без попереднього узгодження з нашою компанією, як з підрядником. Даний пункт є обов'язковим і вноситься в договір.

Для ефективного пошукового просування може знадобитися доробка сайту, яка призведе до збільшення його показників конверсії. Це може зробити як наш замовник у відповідності з нашими рекомендаціями, так і наші фахівці за додаткову плату

Особливості:
  • Залежність вартості просування від кількості цільових відвідувачів.
  • Мінімальний термін договору на трафіковое просування - 12 місяців.
 
 
Менеджер онлайн
(пн-пт 9-18)
моб. 099-123-45-69
факс. 044-333-45-67
вул. Червоноармійська, 55г

Пн. — Сб. 9:00 — 20:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом.