ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Пошукове просування (SEO)
Пошукове просування (англ. search engine optimization, SEO) - комплекс дій, в результаті яких сайт отримує відвідувачів з пошукових систем.

У пошукове просування входить:
  • Пошуковий аудит сайту;
  • Вивчення ніші, попиту в обраній тематиці, аналіз сайту на наявність «помилок» які можуть впливати на пошукове просування;
  • Аналіз конверсії на сайті;
  • Робота над підвищенням конверсії;
  • Нарощування кількості відвідувачів з пошукових систем.
Найпопулярнішою пошуковою системою в Україні є Google з 60% всього пошукового трафіку в Україні. З великим відривом на 2 місці знаходиться пошукова система Яндекс з 30% пошукового трафіку в Україні.

Переваги SEO:

1. Точне таргетування
За допомогою правильного підбору ключових слів можна отримати необхідну аудиторію. Наприклад, за запитом «купити кросівки київ» спортивний сайт може отримати відвідувачів, які бажають купити кросівки в Києві.

2. Висока ефективність
Вартість залучення потенційного клієнта значно менше і набагато ефективніше, ніж з інших джерел: білборди, газети, журнали, роздатковий матеріал.

3. Висока лояльність відвідувачів
Сайти на першій сторінці в результатах пошуку найбільш повно відповідають запитам користувачів і викликають більше довіри.

Недоліки SEO:

1. Час
Для досягнення результатів необхідно в середньому 3 місяці. Даний інструмент не дуже ефективно використовувати для обмежених у часі подій: акцій, новин і т.д. Якщо потрібно прорекламувати обмежене в часі пропозицію, то краще скористатися контекстною рекламою.

Варіанти надання послуг по пошуковому просуванню:
  • Трафіковое SEO;
  • Просування з оплатою за цільові дії.
 
 
Менеджер онлайн
(пн-пт 9-18)
моб. 099-123-45-69
факс. 044-333-45-67
вул. Червоноармійська, 55г

Пн. — Сб. 9:00 — 20:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом.