ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Прайс

Бухгалтерський аудит

Аудит (аудиторська перевірка господарської діяльності підприємства) - це процес ретельного вивчення здійснених господарських операцій.

Аудит покликаний допомогти власнику, адміністратору, службовцям, підзвітним особам, кредиторам і дебіторам зрозуміти і побачити неточності і недоліки в обліковій політиці підприємства, що перевіряється, зрозуміти їх, встановити об'єктивну істину і відповідність в обліку. У процесі проведення аудиту здійснюється перевірка за такими напрямками:

  • баланс;

  • звіти про фінансові результати;

  • бухгалтерські регістри;

  • первинна документація та інше.

Результат бухгалтерського аудиту - це висновок про правильність та правомірність відображення в первинній документації і звітності фінансових показників даним, які містяться в балансі підприємства. На підставі вивчення даних бухгалтерської звітності, зібраних доказів аудитор готує письмовий аудиторський висновок по відхиленнях в існуючому на підприємстві бухгалтерському обліку з рекомендаціями щодо усунення недоліків.

Основною метою проведення аудиту є виявлення достовірності фінансової і бухгалтерської звітності та відповідність порядку ведення бухгалтерського обліку з чинним законодавством України.

Отже якщо Ви вирішили довірити проведення бухгалтерського аудиту Нам, то сертифіковані аудитори ТОВ «АК «ЛУКА» перевірять дані бухгалтерського обліку і показники фінансової звітності суб'єкта господарювання та висловлять незалежну думку про їхню достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законодавства України, національним або міжнародним положенням (стандартам) бухгалтерського обліку або іншим правилам (внутрішнім положенням суб'єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів. Наші аудитори  надають інші аудиторські послуги, зокрема, з ведення та відновлення бухгалтерського обліку, надання консультацій з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності, експертиза і оцінка стану фінансово-господарської діяльності, огляди фінансової звітності у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності та Положень (стандартів) Бухгалтерського обліку, компіляція фінансової звітності у відповідності до МСФЗ та П(С)БО та інші види економіко-правового забезпечення господарської діяльності суб'єктів господарювання. 

 
 
Менеджер онлайн
(Пн-Пт 9:00-18:00)
моб. 044-362-50-42
факс. 044-279-79-07
вул. Софiївська 17, оф. 1

Пн-Пт 9:00-18:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом