ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Прайс

Юридичний аудит

Юридичний аудит або Due Diligence дає відповіді на ряд запитань діяльності компанії:

Чи все в порядку в документації та документообігу Вашої компанії?

Ви впевнені, що основні документи Вашої організації оформлені належним чином?

Є гарантія того, що юридична сторона діяльності Вашого підприємства повністю відповідає чинному законодавству?

Чи справді Вас, співробітників не можуть притягнути до відповідальності за те, як оформляються документи компанії?

Можливо, Вам потрібен юридичний (правовий) аудит?

Порядок надання послуг:

замовник в письмовій формі формулює задачу;

юристи Юридичної фірми «ЮрТрансСервіс» організовують зустріч з замовником, спільно аналізують проблему, оцінюють рівень складності, обсяг робіт і погоджують його з замовником (визначають приблизну вартість послуги і термін виконання).

укладається договір на надання юридичних послуг і угоду про конфіденційність;

по результату підписання договору до замовника виїжджає спеціаліст (команда фахівців) і у встановлені терміни проводиться юридичний аудит; за домовленістю клієнту періодично направляються проміжні звіти про виконану роботу;

по закінченню аудиту, результати роботи надаються замовникові в письмовому вигляді, відповідно до переліку наданих документів (направляються по факсу, електронній пошті, або передаються особисто в руки);

з клієнтом підписується Акт виконаних робіт і звіт.

За результатами проведення юридичного аудиту компанія отримає висновок, що містить об'єктивну інформацію про стан її основних документів. У висновку будуть відображені всі неточності, помилки, порушення чинного законодавства у поданих документах, ступінь їх серйозності і міри відповідальності за них, а також чітко вказано шляхи їх оптимального усунення.

Ми надаємо Вам достовірну інформацію щодо усунення виявлених недоліків і про юридичний стан справ у Вашій компанії. Ґрунтуючись на цій інформації, Ви вирішуєте: залишити або виправляти цю ситуацію самостійно, або залучити фахівців.

Вартість:

Для того, щоб визначити вартість надайте, будь ласка, фінансову звітність за 2014 рік, а також напишіть приблизну кількість первинних документів на місяць. Плюс надішліть останню декларацію на прибуток (2013 рік), а також інформацію чи є операції, які не обкладаються ПДВ, кількість співробітників, останню декларацію з ПДВ та оборотно - сальдову відомість на сьогодні.

Важливо знати:

Юридичний аудит - це системний процес отримання та правової оцінки (контролю) об'єктивних даних в правової складової діяльності компанії, що перевіряється, встановлює рівень їх відповідність певним критеріям, правовим нормам, корпоративним стандартам; аналіз документів, пов'язаних з реєстрацією компанії, установчих та інших правовстановлюючих документів компанії, документації, що забезпечує внутрішню структуру компанії, кадрових документів; юридичний моніторинг та перевірка договорів і супутніх документів, використовуваних компанією в процесі здійсненні поточної господарської діяльності; моніторинг та узагальнення з метою усунення помилок і неточностей сформованої судової та господарської практики, договірних, або конкретних документів, угод на предмет відповідності чинному законодавству з метою досягнення повної юридичної чистоти бізнесу та окремих ділянок діяльності структурних підрозділів компанії.

В ході процедури юридичного аудиту ретельно вивчаються активи компанії. Досліджується наявна фінансова інформація, аналізуються джерела фінансування та розподіл цінних паперів, схеми страхового забезпечення, наявні вимоги до контрагентів, можливі позови і податкові зобов'язання.

Юридичний (правовий) аудит необхідний компанії, коли Ви:

 • збираєтеся звернутися в українські чи зарубіжні банки або фінансові організації за кредитом;

 • хочете продати або купити готовий бізнес, активи;

 • маєте намір створити спільне підприємство, провести злиття або поглинання компаній (реструктуризації, реорганізації компанії), а також мати захист від недружніх поглинань;

 • хочете правдиво показати іноземному партнеру або інвестору свою спроможність, перспективність і солідність - юридичну чистоту ведення бізнесу;

 • з метою убезпечити себе від невиконання контрагентами або потенційними партнерами своїх зобов'язань - бажаєте перевірити надійність контрагента.

 • мінімізація ризиків, пов'язаних з претензіями державних органів;

 • моніторинг поточної діяльності організації.

Залежно від побажань замовника та обсягу робіт юридичний аудит може проходити по декількох напрямках.

 • Юридичний аудит договірної роботи

 • Юридичний аудит кадрової роботи

 • Юридичний аудит діяльності філій та представництв

 • Юридичний аудит окремих сфер (напрямів) діяльності компанії

 • Юридичний аудит при проведенні угод та здійсненні різного роду проектів

 • Юридичний аудит при купівлі-продажу активу та бізнесу

Після підготовки юридичного висновку фахівці компанії за дорученням клієнта проведуть комплекс заходів щодо усунення виявлених порушень та нейтралізації ризиків, розроблять проекти необхідних договорів і документів, запропонують схеми з купівлі-продажу активів, виконають необхідні операції в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, здійснять захист в судах всіх рівнів. 

 
 
Менеджер онлайн
(Пн-Пт 9:00-18:00)
моб. 044-362-50-42
факс. 044-279-79-07
вул. Софiївська 17, оф. 1

Пн-Пт 9:00-18:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом