ФОРМА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:


 
 

ФОРМА ДЛЯ ЗАПИТАНЬ

Обов'язково заповніть всі поля нижче:

 
 
Прайс

Сімейне право

Серед різноманітних суспільних відносин, врегульованих правом, виділяють сферу досить складних людських відносин, які засновані на спорідненості або спрямовані на його створення і одночасно можуть містити елементи економічного характеру. Це - сімейні правовідносини.
  На жаль, з часом деякі сім'ї зіштовхуються з такими неприємностями, як розлучення, позбавлення батьківських прав, розділ майна і т.п., при тому, що дані спори доводиться вирішувати в судовому порядку, і такі протиріччя відносять до категорії сімейних спорів.
  Фахівці нашої компанії в змозі надати Вам професійну допомогу та якісну консультацію при вирішенні сімейних спорів, захистити Ваші особисті майнові та немайнові інтереси в судах.
  Наша компанія надає наступні види послуг щодо:
  1. Допомога при розірванні шлюбу (розлучення).
  Поділ спільного майна подружжя. Спільним майном подружжя вважається все майно, придбане подружжям у шлюбі, окрім виключень, передбачених Сімейним кодексом України. Поділ спільного майна можливий як в судовому порядку, так і в порядку укладення нотаріально посвідченого договору.
  2. Стягнення аліментів. Обов'язком батьків є утримання неповнолітніх дітей, дітей, які продовжують навчання до досягнення 23-річного віку, а також дітей-інвалідів. Обов'язком працездатного одного з подружжя є утримання непрацездатного другого з подружжя (пенсіонера за віком, інваліда І, ІІ, ІІІ групи). Діти також зобов'язані утримувати своїх непрацездатних батьків. Стягнення аліментів здійснюється в судовому порядку, а також шляхом укладення нотаріально посвідченого договору..
  3. Визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав. На превеликий жаль, батьки не завжди належним чином виконують свої обов'язки по вихованню, утриманню дітей, інколи ведуть аморальний спосіб життя. В такому разі необхідно з метою захисту інтересів дитини ізолювати його від впливу такого батька чи матері. Такі питання вирішуються виключно в судовому порядку.
  4. Встановлення факту проживання однією сім'єю. Нарешті, на законодавчому рівні був закріплений цивільний шлюб. Встановлення мешкання в цивільному шлюбі є дуже важливим при поділі спільно нажитого майна, спадкування за одним із подружжя, стягненні аліментів і вирішенні інших майнових питань.

Наші професіонали допоможуть Вам також у вирішенні таких категорій справ:

 • встановлення батьківства;
 • оскарження батьківська (материнства);
 • відновлення батьківських прав;
 • встановлення факту спорідненості;
 • зміна імені, прізвища, по-батькові;
 • вирішення питань опіки і піклування, усиновлення та інших.
 • визнання шлюбу недійсним;
 • інші сімейні спори.

Вартість ведення таких справ в суді – від 1500 грн.
Можлива також поетапна оплата:

 • підготовка позовної заяви з документами для подання до суду – від 500 грн.;
 • участь в судовому засіданні – від 350 грн.;
 • підготовка інших процесуальних документів – договірна.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Софіївська, буд. 17, оф. 1.
Тел. (044) 362-50-42 (41);
Факс:  (044) 279-79-07;
Сайт: www.utsgroup.com.ua
Написати: 
yurtransservice@mail.ru 
Дату та час зустрічі потрібно обговорювати заздалегідь.

 
 
Менеджер онлайн
(Пн-Пт 9:00-18:00)
моб. 044-362-50-42
факс. 044-279-79-07
вул. Софiївська 17, оф. 1
Юристи
Вікторія Кришталь
Начальник судово-претензійного відділу

Пн-Пт 9:00-18:00

Зустрічі з 18:00 - 20:00 та у суботу проводяться за попереднім записом